3 boyutlu vitrin tasarımları

Türkiye’de 3 boyutlu vitrin tasarımı denince akla gelen ilk firmalardan olan Poyraz Mimarlık, bu Nisan ayında biz KVH-Rakennus Oy ile işbirliği içinde ilginç bir proje üzerinde çalışıyoruz. şirket Lieto iki yeni evler inşa ve bu evler hemen başlatılması gerektiğini için pazarlamaktadır. Biz neredeyse tam anlamıyla, resim atladı ve müşteri için pazarlama araçları olarak hizmet 4 içini ve 2 dış kaplamalar yarattığı yer orası
start-up lansmanını ertelenmesi için hiçbir bahane alır yeni bir ortak çalışma alanı, Helsinki’de açtı.
Microsoft Akı: Korkeavuorenkatu 35 geçenlerde kapılarını başlatılması ve girişimciler için büyük bir ortak çalışma alanı açıldı at şehir merkezinde. açılış partisi var her gün şimdi geçen hafta gerçekleşti ve bazı ilham verici, sosyalleşme ya da bir kafeterya tasarımı için güçlü bir temel olarak hizmet doğru bir kavram için premises.Looking oluyor olay yetiştirmek? Şu anda bizim kısa listeye yapılan 3 kavramları süregelen projelere konuyu araştıran ve burada: Biz önceki yazımızda açıkladığımız gibi, bu kış Fin Tasarım Dükkanı yarışmaya katıldı. Yarışmanın amacı, Fin evler için yeni iç tasarım öğeleri oluşturmak oldu. Ayrıca, FDS kolaylıkla üretilebilir ve sevk olabilir çözümler arıyordu. tüm belirtilen kriterleri göz önüne alındığında, biz tasarladık ve banyolar “juna” ve mutfak dishware bir istiflenebilir set “Matruska” için iki giriş, modüler raf sundu. Tahmin edebileceğiniz gibi bizden bazı düşünce ve müzakere gerekli hasıraltı adını seçerken, bulaşık seti o mükemmel donatılmış ve son teslim kadar onunla tüm yol kaldı tasarımın ilk aşamalarında, zaten başlığını aldı. Bu endüstri yarışmalara katılmak için, ne olursa olsun tecrübe, kuşkusuz yararlı ve tüm tasarımcılar için faydalıdır. Biz Nespresso Pozitif Kupası Mücadelesi veya Fin Design Shop Yarışması gibi, en ilginç olanları katılmak için değerli müşterilerimizin projesi arasındaki süreyi bulmak için elimizden geleni. Sadece geçen kış gerçekleşti eski biri için, 2 girdileri yaptı ve biz ödülü alamadım olsa da katılan tamamen değdi. kolay ve etkili, hızlı -) oomSketcher ev tasarımcı farklı bitirir, fikstür ve 3D mobilya seçenekleri görüntülemenizi sağlar: Tamamlama projeleri sunum becerileri yaratıcılık unleashing ve parlatma izin artı her şeyi bir kez daha proje izleyici ile paylaşmak için tamamlandığında bitince . dakika içinde tasarım projesi kat planı oluşturun. kat planı tamamlandığında, marka ismi ve jenerik ürünler binlerce içerir RoomSketcher Ürün Kütüphanesi’nden armatürleri, bitirir ve mobilya eklemeye başlayın. sadece birkaç isim böyle Batı Elm, Crate & Barrel, Ethan Allen, Restorasyon Donanım, Ikea ve CB2 gibi markaların arasından seçim yapın.

Çizerken, senin kat planı bir 3D model oluşturulur. Kolay kullanımlı kamera aracı, oda tasarımı herhangi bir bölümünün Fotoğrafları çekmenize olanak verir, böylece 3D ürün seçimlerini gözden geçirebilirsiniz – gerçek bir odada duruyor sanki! Vitrin tasarımı işte budur.
Tasarımcı, bulma derleme ve bitirir, demirbaş ve mobilyaları tavsiye süreci başladığında her iç mekan tasarımı ve iç dekorasyon projesinin en yaratıcı ve zor aşamalardan biri, ürün tedarik olduğunu. tasarımcılar gerçekten parlaklık ve yaratıcılıkları ve beceriklilik ile müşterilerine etkilemek budur. Ancak, bu aynı zamanda bir tasarım projesinin en zor görevlerden biri olabilir.

iç mimarlar ve dekoratörler, biz müşterilerine iltifat ve evlerini ayırt etmek, güzel, fonksiyonel ve benzersiz ürünler getirmek için yıllarını bina ürün kütüphaneleri ve kaynak ağlarını geçirmek. Bu bir tasarım projesinin en önemli ve zaman alıcı aşamalarından biri iken bunun için bütçelenen yeterli zaman nadiren vardır.

alışveriş ve kaynak zamanı iyi geçirmiş olduğundan emin hale getirmek için, iç mimarlar ve dekoratörler hazırlamak ve vaktinden kendi kaynak hedeflerini organize etmek gerekir. Bu eser, satıcıları temas showroom ziyaret, müzayedeler, online araştırma denetimi, kataloglar aracılığıyla penye, yaprak kağıt derleme ve örnek toplanması içerir. Seçenekler daha sonra bir tasarım çerçevesi formüle ve tamamlayıcı seçimleri çoklu fiyat noktalarında kaynaklı, düzenlenmesi gerekir. Resmi al? Bu bir sürü iş var!

(Visited 14 times, 1 visits today)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir